مدریک یک لغت فارسی باستان به معنی نابغه است.
اتاق فکر و خلاق مدریک تشکیل شده از فارغ‌التحصیلان و نخبه‌های مهندسی شریف و پزشکی تهران! داستان ازین قراره که چون خودمون موقع تحصیل تو فضای کهنه‌ی کنکور خیلی سختی کشیدیم، تصمیم گرفتیم دست‌ به کار بشیم که راه رو برای آیندگان هموار کنیم !
آیندگان یعنی شمایی که داری می‌خونی

احساس کردیم نیازه یکم سیستم آموزشی رو جوون و شاداب کنیم که اِنقد خوابمون نبره :) هم درس بخونیم هم خوش بگذره هم یاد بگیریم هم همه‌چی

هدف اصلی ما اینه که آموزش رو با نمره‌ی 19 از نسل قبل بگیریم و با نمره‌ی 20 به نسل جدید تحویل بدیم. هم هزینه‌ها رو کاهش بدیم، هم کیفیت رو بیشتر کنیم.
عصر، عصر تکنولوژیه.
زمان اون دوران که باید یه گونی DVD و یه وانت کتاب می‌خریدی، سر اومده. اونم با این هزینه‌های سرسام‌آور و مصرف کاغذ و ... ما (نسل جدید) دوس داریم بشینیم توی خونه و با لمس یه دکمه همه‌چی محیا بشه تا انرژی‌مون رو جاهای مهم‌تری خرج کنیم. یه جورایی فهموندنش به بزرگترا سخته البته! زحمت کشیدن که فقط عرق ریختن و صب زود پا شدن نیست! می‌شه با یه فکر جدید و نو، با زحمت کمتر، کار بیشتری انجام داد.
هدف ما اینه که واقعا یه کار متفاوت کنیم!
و افتخار می‌کنیم به اینکه تا امروز هیچ‌کدوم از محصولات و خدماتمون تکراری نبوده! یا بهترین، یا هیچی.

جونم واستون بگه که ما در زمینه‌ی تولید اپلیکیشن‌ با استفاده از جدیدترین روش‌های کدنویسی حال حاضر دنیا، تولید کتاب‌های هوشمند و آمیخته با تکنولوژی و همچنین خدمات قابل ارائه در فضای مجازی فعال هستیم و خواهیم بود انشالله 

ما عاشق تکنولوژی هستیم! معتقدیم که نخبه‌های همین آب و خاک می‌تونن کاری کنن که یه روزی کشور عزیزمون ایران، قطب نرم‌افزاری دنیا بشه... و این همون هدف شیرینیه که مؤسسه‌ی مِدریک داره واسه رسیدن بهش لحظه شماری می‌کنه.

بخشی از دستاوردهای مؤسسه مدریک تا این لحظه:

-مبتکر و مبدع استفاده از هوش مصنوعی در برنامه‌ریزی تحصیلی در اپلیکیشن مشاور مدریک

-مبدع کتب هوشمند و سری کتاب‌های دیقه نود

-تولید و چاپ و نشر بیش از 50 عنوان کتاب کمک آموزشی مطرح کشور

-غرفه‌ نمونه نمایشگاه کتاب سال 98 (غرفه آینده‌سازان-مدریک)

...

 

معرفی تیم برجسته اساتید و مولفین مطرح گروه آموزشی مدریک : 

 

 

 

 

  

 

 

جهت شرکت در کلاس‌های عمومی  و خصوصی  و  همایش‌های اساتید گروه مدریک،

لطفا با مدیر برنامه‌ی گروه، مهندس محمدی ( 5709-245-0939 )

تماس حاصل فرمایید...

 

 به اطلاع می‌رساند با هدف گسترش واقعی (!) عدالت آموزشی کلاس‌ها و همایش‌های این گروه با قیمت مناسب ارائه می‌گردد. به امید روزی که همه دانش‌آموزان این مرز و بوم، اعم از دارا و فقیر، بتوانند به طور یکسان از خدمات آموزشی بهره ببرند.

و من‌الله توفیق...

 

... با مدریک نابغه شو ...

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید