اتفاقا یکی از بزرگ‌ترین استفاده‌های این اپلیکیشن هوشمند، رفع همین دغدغه دانش‌آموزان است:

چگونه هم برای کنکور بخوانیم، هم برای امتحانات!؟

در این مقاله روشی به شما آموزش می‌دهیم که بتوانید هر دو را پیش ببرید. بدون اینکه آب در دلتان تکان بخورد!

روش اول :

یکی از مراحلی که هنگام دریافت برنامه از آن عبور می‌کنید، قسمت ثبت (فعالیت‌های خارج از مدرسه) است. با استفاده از این امکانِ اپلیکیشن، برنامه‌ای که دریافت می‌کنید، هم آزمونهایتان را پوشش می‌دهد و هم زمان کافی به شما می‌دهد که از مطالعه‌ی امتحانات غافل نمانید. 

فعالیت‌ها

هر فعالیتی که در این قسمت تعریف کنید، هوش مصنوعی تایمش رو براتون خالی در نظر می‌گیره. مثلا کلاس ورزش و کلاس موسیقی و ... در این قسمت باید وارد بشن.

نکته مهم اینجاست که اگه یه روز امتحان خاصی دارید و روز قبلش نمیتونید برای کنکور وقت بذارید، کافیه روز قبلش یه فعالیت چند ساعته به تعریف کنید و اسمش رو بذارید (مطالعه امتحان). هوش مصنوعی اون تایم رو براتون خالی می‌ذاره و مابقی تایم‌هاتون رو پر می‌کنه. مثلا اگه روز دوشنبه امتحان ریاضی دارید، روز  یکشنبه یه فعالیت با نام (مطالعه برای امتحان ریاضی) به مدت مثلا 5 ساعت تعریف کنید. در دوران امتحانات باید از روی برنامه امتحانی‌تون، یه سری ساعت‌ها برای اونها در نظر بگیرید که مدریک مابقی تایم‌هاتون رو اختصاص بده مطالعه کنکوری و تستی. اینطوری هم به برنامه امتحاناتون می‌رسید، هم به برنامه کنکور و آزمون‌هاتون. 

نکته دیگر اینکه در اپلیکیشن از اول تا آخر دیماه را تعطیل در نظر گرفتیم و برنامه مدرسه در این بازه زمانی لحاظ نمی‌شود. اگز احیانا مدرسه شما دیرتر تعطیل می‌شود، می‌توانید با تعریف کردن فعالیت تایم آن را خالی بگذارید.

روش دوم : 

واضح است که در دوران امتحانات بخش عمده‌ی تمرکز مطالعاتی شما پیرامون امتحانات است. می‌توانید برای اینکه از فضای تست و کنکور فاصله نگیرید، در روز 2 یا چند ساعت را به مطالعه برنامه آزمون بعدی و تست‌زنی اختصاص دهید. برای این کار کافی است در روند دریافت برنامه و در قسمت مشخص کردن ساعت شروع و پایان مطالعه،  مثلا ساعت 10 الی 12 هر شب را انتخاب کنید. با این کار، اپ فقط در آن ساعت برنامه شما را تنظیم می‌کند و شما مابقی تایم را می‌توانید به 20 گرفتن در امتحانات فکر کنید:

 

 با آرزوی موفقیت 3>

با مدریک نابغه شو ... 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید