در اپ مدریک، نمادهای قلب، سکه و آتش برای هر دانش آموز نمایش

داده می‌شود که در زیر توضیحات مربوط به آنها ارائه خواهد شد:

نماد قلب: برای اینکه بتوانید در یک آزمون شرکت کنید، حداقل باید یک قلب یا بیشتر داشته باشید! پاسخ نادرست به هر سوال در تورنمنت و آزمون‌های خفن یکی از تعداد قلب‌های شما کم می‌کند! در صورت صفر شدن تعداد قلب‌هایتان، می‌توانید به تب فروشگاه مراجعه و با دادن تعدادی سکه ،قلب خریداری کنید به آزمون دادن و کسب امتیاز ادامه دهید!

نماد آتش: این نماد بیانگر تعداد روزهای پیوسته استفاده کاربر از نرم‌افزار مدریک می‌باشد که با رسیدن آن به تعدادی مشخص می‌توانید در قسمت فروشگاه آن را با سکه مبادله کنید! دقت کنید با هر تعداد آتش اگر حتی یک روز هم از قسمت آزمون اپ استفاده نکنید، روز بعد تعداد آتش شما صفر خواهد شد! در واقع این نماد برای ایجاد انگیزه در باب مطالعه منظم ایجاد شده و باعث می‌شود پیوستگی دانش‌اموزان در مطالعه و آموزش توسط اپ مدریک،حفظ شود که به نوبه خود یک نوآوری از گروه آموزشی مدریک در قالب گیمیفیکیشن می‌باشد.

 نماد سکه: برای استفاده از یک سری خدمات اپلیکیشن به سکه  نیاز خواهید داشت این خدمات عبارتند از :

لازم به ذکر است، هوش مصنوعی اپ مدریک طوری طراحی شده است که هرچه بار علمی دانش آموز بیشتر باشد، هزینه استفاده از اپلیکیشن کمتر خواهد بود! به این صورت که اگر دانش آموز اولین بار هر کدام از آزمون‌های تورنمنت ماهانه یا آزمون خفن را صددرصد صحیح پاسخ دهد،تعدادی سکه به عنوان جایزه دریافت خواهد کرد!

البته از روش‌هتی دیگر نیز می‌توانید به صورت رایگان سکه دریافت کنید، مثلا در صورت قرار گرفتن در نفرات برتر لیگ، سکه جایزه اهدا خواهید گرفت! به علاوه شما با به اشتراک گذاشتن کد معرف خود با دوستان و همچنین شرکت در مسابقات علمی که در پایگاه‌های اطلاع رسانی مدریک  اعلام خواهد شد، می توانید سکه جایزه دریافت کنید!

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید