اپلیکیشن مدریک، حاصل ۳ سال تلاش شبانه‌روزی یه تیم از نوابغ کشور ...

 

 

عزیزمان بوده که در زیر می‌خواهیم یک مختصر توضیح ارائه بدهیم از امکانات این شاهکار برنامه‌نویسی:
در ابتدای ورود، شما در صفحه هوم قرار دارید که در این قسمت امتیازات و رتبه‌ها و افتخارات شما در لیگ‌ها نمایش داده می‌شود، همچنین در کشوی کناری این صفحه، امکاناتی نظیر ویرایش پروفایل و تغییر عکس، چت با کارشناس‌های مدریک و...وجود دارد.
در صفحه آزمون اَپ(تَبِ اول از سمت چپ)، برای هر ماه دو مدل آزمون به شما ارائه شده، تورنومنت‌ها و ازمون‌های خفن که به صورت بازی و به قول فَرَنگی‌ها، گِیمیفیکِیشن درآمده است!
در این قسمت می‌توانید با سکه‌ها و قلب‌هایتان، به صورت بازی تمام سوالات کنکورهای گذشته و سوالات تالیفیِ نابی را که هوش مصنوعی ما، آن‌ها را با برنامه آزمون و مدرسه شما منطبق کرده، در هر ساعتی از شبانه‌روزحل کنید و امتیاز بگیرید و برای رقبا خط و نشان بکشید! همچنین به محض به حد نصاب رسیدن،شما به صورت اتوماتیک وارد یک لیگ خواهید شد و با سایر دانش‌اموزان وارد رقابتی جذاب و جایزه دار می‌شوید که می‌توانید نتیجه آن را در صفحه لیگ(تب دوم از سمت راست) ببینید!
اما همانطور که در بالا نیز اشاره شد، از دیگر امکانات بی‌نظیر این اَپ،یک هوش مصنوعی است که متناسب با شرایط شخصِ شما(برنامه مدرسه، نوع ازمون، تسلط شما ،ساعت خواب و بیداری و...)، به شما به یک برنامه مطالعاتی کاملا شخصی‌سازی شده ارائه می‌دهد! کافی است به صفحه آن یعنی تبِ دوم از سمت چپ بروید، ابتدا برنامه مدرسه خود را وارد کنید(الزامی! چون هوش با آن مَچ می‌شود)، سپس در قسمت برنامه مطالعاتی، با فشردن دکمه‌ی + ، مراحل را طی کنید و برنامه مطالعاتی خود را از هوش ما بگیرید و لذت پیشرفت تکنولوژی را ببرید! راستی اولین برنامه‌یتان را مهمانِ مایید :)
این نکته را هم‌ بگوییم که در بالای بعضی از صفحات اَپ، یک نماد آتش می‌بینید که درواقع تعداد روزهایی که به طور پیوسته با اپلیکیشن کار کرده‌اید را نشان می‌دهد! شما می‌توانید به فروشگاه(تبِ اول از سمت راست) بروید آن‌ها را با سکه معاوضه کنید، همچنین در فروشگاه، امکان خریدن قلب، سکه و فعال کردن بسته مدریک پلاس و... فراهم آمده است!
و در آخر اینکه ما را به دوستانتان معرفی کنید تا به عشق خودتان، انگیزه بگیریم و بهتر و بهتر شویم ❤️
"با مدریک نابغه شو!"

برای دانلود اپلیکیشن مدریک اینجا کلیک کنید و یا آن را از گوگل پلی دانلود کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید